Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej patronem drugiej konferencji SALESworkout 2017-04-07

Już 19 kwietnia 2017 w Q Hotel Plus w Krakowie odbędzie się druga konferencja z cyklu SALESworkout, której patronuje Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej. PSSB stoi na stanowisku, że praca w sprzedaży wymaga stałego doskonalenia i zdobywania nowej wiedzy, dlatego uczestniczy w tego typu wydarzeniach.

więcej

Sprawy konsumenckie i członkowskie przedmiotem Walnego Zebrania członków PSSB 2017-03-31

Skuteczne sposoby walki z nieuczciwymi firmami sprzedaży bezpośredniej były jednym z głównych tematów Walnego Zebrania Członków PSSB, jakie odbyło się 30 marca br. w Warszawie.

więcej

Śliczna panna i zgodne małżeństwo, czyli Kongres Konsument 2017 2017-03-16

15 marca 2017 r., już po raz trzeci przedstawiciele różnych środowisk spotkali się z okazji Światowego Dnia Praw Konsumenta. Ramię w ramię, o relacjach między konsumentem i przedsiębiorcą, rozmawiali ich przedstawiciele, w tym również współorganizator spotkania – Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej.

więcej

Stanowisko PSSB w sprawie projektu ustawy o produktach kosmetycznych 2017-03-15

Rozpoczęcie prac nad projektem ustawy o produktach kosmetycznych z dnia 31 stycznia 2017 r. jest w ocenie PSSB pozytywnym zjawiskiem mającym na celu zapewnienie zgodności polskich przepisów z prawem unijnym. Niemniej jednak Stowarzyszenie ma do projektu kilka uwag.

więcej
zobacz wszystkie

Popularyzujemy sprzedaż bezpośrednią
i podejmujemy działania na rzecz jej rozwoju!

Bliżej klienta!

Budujemy relacje!

Najbliższe wydarzenia:

Brak wydarzeń ...

Członkowie PSSB:

zobacz wszystkich członków

PSSB jest członkiem:

www.seldia.eu
www.konfederacjalewiatan.pl
www.wfdsa.org