Warto dołączyć do nas

Jesteśmy głosem branży sprzedaży bezpośredniej w Polsce. Łączą nas wspólne wartości – poszanowanie prawa, integralność etyczna, zaufanie. Nasze firmy członkowskie są bezpośrednimi konkurentami na rynku, ale przyświeca im wyższy cel – służyć interesom swoich przedstawicieli handlowych oraz konsumentów i zapewniać bezpieczeństwo transakcji rynkowych.
 
Współpracując razem tworzymy korzyści, z których czerpie cała branża.
Zapraszamy firmy z branży sprzedaży bezpośredniej do dołączenia w nasze szeregi. Członkostwo w PSSB to gwarancja przywiązania do najwyższych standardów etycznych i najlepszych praktyk biznesowych, które doceniają wszyscy uczestnicy runku.

Jesteś zainteresowany członkostwem?

Wypełnij poniższą deklarację przystąpienia do Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 7 dni od jej otrzymania.

Zmianę bądź chęć usunięcia przekazanych danych prosimy poprzez przesłanie informacji na adres info@pssb.pl

Administratorem danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej z siedzibą przy ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa, które przetwarza Pani/Pana w celu przeprowadzenia procesu przyznania statusu członka Stowarzyszenia. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zawartymi w klauzuli informacyjnej dla kandydatów na członków Stowarzyszenia

12 + 7 =

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuję” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.