Jubileusz 30-lecia istnienia PSSB – relacja z wydarzenia

Do tego wydarzenia przygotowania trwały kilka miesięcy. Aż żal, że to był tylko jeden wieczór!

25 kwietnia 2024 r. mieliśmy ogromną przyjemność świętować w gronie znamienitych gości 30-lecie istnienia Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.

Towarzyszyli nam w tym wydarzeniu przyjaciele sprzedaży bezpośredniej – m.in. członkowie zarządu naszych firm stowarzyszonych, byli dyrektorowie PSSB, liderzy współpracujący z firmami, przedstawiciele partnerskich firm wspierających i agencji, które obsługują Stowarzyszenie.

Najważniejszymi aktorami wieczoru byli jednak sprzedawcy bezpośredni, których uhonorowaliśmy w dwóch kategoriach – Wschodzącej Gwiazdy Sprzedaży Bezpośredniej oraz Gwiazdy Sprzedaży Bezpośredniej. To właśnie oni – top partnerzy współpracujący z firmami stowarzyszonymi są motorem branży direct selling w Polsce. To oni budują zespoły, rozwijają warte miliony biznesy i zarażają entuzjazmem innych. To oni są na co dzień ambasadorami marek i ambasadorami tego nowoczesnego modelu sprzedaży.

Wielu z nich niezwykle szybko, w zaledwie tylko kilka miesięcy osiąga niesamowicie wysokie szczeble kwalifikacji zgodnie z planem marketingowym i może pochwalić się wzrostami obrotów, jakich pozazdrościć mogą inni przedsiębiorcy na rynku.

To oni wiedzą, jak wyciągać najwięcej korzyści finansowych, jednocześnie zapewniając na najwyższym poziomie doświadczenia konsumenckie i budując długotrwałe relacje.

Jako stowarzyszeniu, które od 1994 r. niestrudzenie rozwija, promuje i wprowadza standardy etyczne w branży direct selling w Polsce, bardzo zależało nam na tym, aby docenić i nagrodzić wysiłki osób, które pomagają nam urzeczywistniać naszą wizję.

30-lecie istnienia było ku temu idealną okazją. Dziękujemy! A dzięki zaangażowaniu naszych firm członkowskich i firm wspierających – m.in. firmie Perfeccto odpowiadającej za event, wierzymy, że udało nam się zorganizować niezapomniane wydarzenie.

Wydarzenie, które składało się z:

  • części oficjalnej, podczas której głos zabrali członkowie zarządu – dyrektor generalny PSSB Tomasz Muras, przewodniczący zarządu PSSB Michał Mierzwiński oraz członkini zarządu PSSB Ewa Kudlińska-Pyrz,
  • wystąpienia specjalnego poświęconego trendom i wyzwaniom dzisiejszego świata, które poprowadziła gościni specjalna – Natalia Hatalska – założycielka i prezeska Infuture Institute,
  • uroczystej kolacji wraz z jubileuszowym tortem,
  • gali wręczenia statuetek Wschodzącej gwiazdy oraz Gwiazdy sprzedaży bezpośredniej
  • pokazu i warsztatów tango, oraz
  • części imprezowej wieczoru, na której goście mogli dać popis swoich umiejętności tanecznych.

Pomimo bogatego programu wieczoru, na którym zarówno wspominaliśmy początki naszej działalności, jak i patrzyliśmy w przyszłość, czujemy niedosyt emocji i czekamy na kolejną okazję do świętowania.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w tym dniu.

Mamy nadzieję, że będziecie, tak jak i my, długo wspominać tę galę, a nasza galeria zdjęć będzie wspaniałą pamiątką tego wieczoru.

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuję” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.