Misja stowarzyszenia

!

Misja Stowarzyszenia

Organy Stowarzyszenia

Firmy członkowskie

Statut PSSB

Kodeks PSSB

Misja stowarzyszenia

Kim jesteśmy
 
Stowarzyszenie to organizacja non-profit działająca od 1994 roku i grupująca największe przedsiębiorstwa sprzedaży bezpośredniej w Polsce, aby wspólnie działać na rzecz firm, osób współpracujących oraz wszystkich konsumentów, którzy kupują produkty i usługi w kanale sprzedaży bezpośredniej. 
 
Nasze firmy członkowskie osiągają łączny udział w rynku przekraczający 65 proc.
Do Stowarzyszenia należą także firmy z branży usługowej, które wspierają naszych członków świadcząc usługi w zakresie nowych technologii, rozwiązań informatycznych, finansowych, logistycznych czy organizacji podróży.
 
Misja Stowarzyszenia
Od początków istnienia, PSSB stawia sobie za cel podnoszenie standardów etycznych oraz budowanie i umacnianie branży sprzedaży bezpośredniej w Polsce. Wspieramy dialog i współpracę, edukację i pomoc.
Trzy kluczowe zadania, jakie składają się na naszą misję to:
– Podejmowanie działań na rzecz popularyzowania i rozwoju branży sprzedaży bezpośredniej,
Integrowanie środowiska związanego ze sprzedażą bezpośrednią,
– Reprezentowanie branży na zewnątrz poprzez uzgadnianie wspólnego stanowiska członków Stowarzyszenia w sprawach istotnych dla całego sektora sprzedaży bezpośredniej.
 
Nasz Kodeks etyczny
Od niemal 30 lat stanowimy normy etyczne i najlepsze praktyki biznesowe, aby chronić przede wszystkim interesy konsumentów oraz sprzedawców podejmujących transakcje na rynku.
Nasze normy postępowania spisane zostały w Kodeksie Sprzedaży Bezpośredniej PSSB, który zgodny jest z europejskimi i światowymi standardami sprzedaży bezpośredniej wyznaczanymi przez organizację SELDIA oraz WFDSA (europejską i światową organizację sprzedaży bezpośredniej).
 
 
Stowarzyszenie utrzymuje się i działa wyłącznie dzięki składkom członkowskim. Ich wysokość jest określana corocznie przez Walne Zebranie Członków PSSB przy okazji uchwalania planu działania i budżetu na kolejny rok.

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuję” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.