Nowy dyrektor generalny PSSB – Tomasz Muras

Miło nam poinformować, że nasze Stowarzyszenie ma nowego dyrektora generalnego. Został nim, z dniem 1 marca, Tomasz Muras, wiązany wcześniej m.in. z firmą PM International.

Tomasz zastąpił w tej roli Janusza Potocznego, który przez niemal 2 ostatnie lata prężnie rozwijał PSSB, wnosząc doń kilkanaście lat doświadczenia korporacyjnego w sprzedaży bezpośredniej, niesamowitą energię, i bezpośredni (a jakże) stosunek do ludzi.

Kim jest Tomasz Muras?

W sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowym to niemal legenda.

W branży spędził prawie całe swoje profesjonalne życie. Pracował na kierowniczych stanowiskach w największych miedzynarodowych firmach – Avonie, Amwayu oraz wspomnianym już wcześniej PM International.

Dwanaście lat swojego zawodowego życia spędził za granicą (3 lata w Kazachstanie i 9 lat na Ukrainie) kierując oddziałami Avonu i Amwaya. Był również Dyrektorem Generalnym Avon Polska odpowiadając dodatkowo za biznes Avonu na Litwie, w Łotwie, Estonii i Finlandii.

Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego na starym SGPiS, pierwsze swoje kroki w biznesie stawiał w firmie ITI i dziś z dumą podkreśla, że wywodzi się ze szkoły Jana Wejcherta i Mariusza Waltera.

W ostatnich latach, Tomasz Muras pełnił także funkcję Przewodniczącego Zarządu PSSB, będąc orędownikiem i strażnikiem misji, wizji i wartości reprezentowanych przez Członków Stowarzyszenia, wyrażonych również w Kodeksie etycznym PSSB. 

Pasja i dogłębna znajomość branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu wielopoziomowego, to dla nas ogromne i bezcenne zasoby oraz nieograniczone wręcz możliwości biznesowe.

Wierzymy, że pod skrzydłami Tomasza Murasa, PSSB będzie skutecznie realizowało swoje cele i pozytywnie budowało reputację całej branży w Polsce.

Obojgu Panom – Tomaszowi Murasowi oraz Januszowi Potocznemu, który nadal związany będzie z branżą, życzymy powodzenia w nowych rolach.

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuję” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.