Ruszają pierwsze w Europie studia marketingu sieciowego

Doczekaliśmy przełomowej chwili, kiedy branża DS – direct selling i marketing sieciowy nareszcie zaczęły być postrzegane jako przyszłościowa profesja.

Wyższa Szkoła Nauk Społecznych Pedagogium, jako pierwsza uczelnia wyższa w Polsce i Europie wprowadza właśnie pełny, kompleksowy i certyfikowany program nauczania poświęcony sprzedaży bezpośredniej i MLM na szczeblu Executive MBA – EMBA.

EMBA DS/MLM rusza już w roku akademickim jesień 2024. Program realizowany będzie w trzech semestrach obowiązkowych i jednym fakultatywnym (językowym).

Został stworzony z myślą o profesjonalistach i liderach, którzy chcą rozwijać biznes sieciowy w sprzedaży bezpośredniej.

Jako Stowarzyszenie firm, które od 1994 r. zabiega o to, aby sprzedaż bezpośrednia stała się pełnoprawną propozycją biznesową, jesteśmy ogromnie podekscytowani tym projektem i wspieramy go całym sercem.

Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów oraz co najważniejsze, praktyków – liderów MLM, którzy osiągnęli sukces w branży.

Zaproszeni zostali mówcy motywacyjni, eksperci i szkoleniowcy z różnych dziedzin, praktycy biznesu, którzy w marketingu sieciowym wygenerowali milionowe obroty.

Będzie od kogo się uczyć!

Do grupy wykładowców dołączy także dyrektor generalny PSSB – Tomasz Muras.

To wydarzenie bez precedensu.

Nasze dotychczasowe kontakty z uczelniami miały charakter jednorazowy.

Osoby rozwijające biznes sieciowy nie są traktowane jako „prawdziwi przedsiębiorcy”, pomimo, że ich kompetencje często wykraczają poza te wymagane nawet na kierowniczych stanowiskach w korporacjach.

Jesteśmy zapraszani na różne wydarzenia raczej w ramach ciekawostki biznesowej czy motywującej rozmowy z ciekawym człowiekiem.

W Polsce w firmach sprzedaży bezpośredniej, które są członkami PSSB, zarejestrowanych jest około miliona osób. Z tego 1 na 5 osób, prowadzi działalność gospodarczą aktywnie rozwijając biznes sieciowy.

Na całym świecie marketingiem sieciowym zajmuje się miliony osób – ok. 10,5 miliona osób traktuje marketing sieciowy jako pełnoetatową profesję, natomiast ok. 43 miliona osób uważa go za dodatkowe źródło dochodu.

Co więcej, branża jest jedną z najszybciej rozwijających się, z przewidywanym wzrostem na poziomie 8,3% rocznie od 2021 do 2029 (TrueList).

Decyzja Pedagogium to krok milowy do normalności, gdyż równolegle trwają prace nad wpisaniem Networkera i Sprzedawcy Bezpośredniego do oficjalnej listy zawodów.

Polecamy przystąpienie do programu wszystkim, którzy chcą wkroczyć na wyższy poziom rozwoju w branży i wejść do społeczności ludzi, dla których MLM to pasja i przyszłość.

To program dla ambitnych, przedsiębiorczych osób, które są nastawione na sukces, ale także dla tych, którzy chcą zdobyć użyteczną i aktualną wiedzę, którą można wykorzystać na wielu różnych stanowiskach (trenerskim, menadżerskim, konsultanta, specjalisty, handlowca), w wielu różnych branżach.

Poznaj program studiów

Zagadnienia podejmowane podczas studiów:

Strategie i Techniki Sprzedaży Bezpośredniej

Poznasz sprawdzone metody sprzedaży, budowania relacji z klientami i zarządzania zespołami sprzedażowymi

Marketing Sieciowy 

Zrozumiesz kluczowe strategie i narzędzia stosowane w marketingu sieciowym, w tym rekrutację, utrzymanie sieci i motywację zespołu

Negocjacje i Komunikacja

Nauczysz się efektywnych technik negocjacyjnych oraz sztuki perswazji, które pomogą Ci w budowaniu długoterminowych relacji biznesowych

Leadership i Zarządzanie Zespołem

Rozwiniesz umiejętności przywódcze oraz nauczysz się zarządzać zespołami w dynamicznym środowisku MLM

Etyka i Prawo w MLM/DS

Zapoznasz się z aspektami prawnymi oraz etycznymi, które są kluczowe w branży MLM i sprzedaży bezpośredniej

***

Studia Executive MBA DS/MLM

  • Rodzaj Studiów: Executive MBA
  • Rozpoczęcie: jesień 2024
  • Tryb Studiów: dni tygodnia oraz weekendy
  • 3 semestry + 1 semestr fakultatywny/językowy
  • Cena: 9777 za semestr

Więcej na stronie uczelni.

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuję” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.